на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Paris Saint-Germain

код на производ: DV0621-010
5.590 MKD
5.590 MKD
4.472 MKD
Заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Удобни и опуштени, а сепак елегантни и стилски, овие машки кошаркарски тренерки на Nike PSG имаат се. Лесни и со доволно џебови, совршено се совпаѓаат со графиката на PSG и Jordan во идеална комбинација. Лесниот материјал дава пријатно чувство, а еластичниот прилагодлив ремен и еластичните делови на нозете придонесуваат за удобност.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи