на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics
NEW BALANCE

NEW BALANCE Долен дел тренерки Athletics

код на производ: WP31503-ACK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Инспирирани од популарните трендови од 90-тите, женските тренерки NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED носат стил кој ќе привлече внимание. Овие женски тренерки за трчање имаат удобен и опуштен крој. Изработени се од мек француски фротир кој ви дава врвен лежерен стил и целосна удобност.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Стил инспириран од 90-тите
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1