на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport

код на производ: DV9785-010
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Доколку ви треба долен дел погоден за целиот тренинг, со гордост ви го претставуваме машкиот долен дел од тренерката Nike Jordan Dri-FIT Sport. Изработена е по оригиналната тренерка на MJ Wings и е изработена од мека и удобна ткаенина со Dri-FIT технологија. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Џебовите со патент се совршено безбедно место за вашите основни работи. Прилагодливиот еластичен појас ви овозможува целосно да го приспособите овој долен дел од тренерката.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
 • Машинско перење
 • Материјал: 78% полиестер / 22% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи