на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential

код на производ: DM6183-010

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

6.190 MKD
6.190 MKD
4.642 MKD
Заштеда: 1.548 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Долните женски тренерки Nike Sportswear Essential се задолжителен елемент во гардеробата што секогаш ви е потребен. Неговата функционалност овозможува лесно да се трансформира од парче што го носите низ домот во модел кој е дел од урбаниот стил на облека. Изработени се од мек плисиран материјал, кој е 100% рециклиран. Еластичниот ремен, со средна висина, со јамка се прилагодува на индивидуалните потреби, а висината и обемот на половината можете сами да ги приспособите. Пократката должина ги носи вашите Nike патики до израз. Мрежестата линија од половината до колената ја зголемува можноста за дишење. Страничните џебови се секогаш добро решение кога набрзина излегувате од дома и носите само ситни предмети.
Спецификација:

 • Женски тренерки за секој ден
 • Машинско перење
 • Лого на Swoosh
 • 100% рециклиран материјал
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 100% најлон; Поставата: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1