на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

код на производ: DQ5887-272
Prosečna ocena:
5.190 MKD
5.190 MKD
3.633 MKD
Заштеда: 1.557 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Трансформирајте и подигнете ја вашата секојдневна гардероба со долните тренерки Nike Sportswear Phoenix Fleece. Преголемиот крој на овој долен дел од тренерката носи малку пошироки нозе, за удобно и опуштено вклопување. Пошироките еластични делови на нозете и високиот струк нудат поддршка и храбар изглед, помагајќи да се истакнете. Мазно однадвор и топло одвнатре, брусеното руно е идеален слој за пониски температури.
Спецификација:

 • Oversized
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Флис ткаенина
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Славица
   Славица

   26.09.2023. 14:27

  слични производи