на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain

код на производ: 95C140-023
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 12-13y
 • LG
  LG
 • 10-12y
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 8-10y
 • SM
  SM
 • 13-15y
 • 7-8y
  7-8y
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Поддржете го вашиот омилен тим во детските тренерки JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN, за поголеми момчиња. Вашето малечко е подготвено да се удри на теренот со стил во оваа тренерка. Овој долен дел од тренерката има јамка, странични џебови и заден џеб за мали предмети. Тој ќе се чувствува како суперѕвезда што гордо го носи логото на неговиот омилен тим на ногата. Спецификација:

 • Долни тренерки за тинејџери
 • Ткаенина од руно
 • Лого на Jumpman
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  3.563 MKD
  Заштеда 30%
  5.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.395 MKD
  Заштеда 50%
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  945 MKD
  Заштеда 50%
  1.890 MKD
  големина
  1
  10
  11
  12
  14
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6X
  7
  8
  8-
  9
  9-
  OSFA