на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Essential

код на производ: DR3089-485
6.990 MKD
6.990 MKD
4.194 MKD
Заштеда: 2.796 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Без разлика дали сакате да се одморите и релаксирате или сте подготвени за ден исполнет со активност, долниот дел од машката тренерка Nike Jordan Essential е идеален сојузник за секоја пригода. Ова удобно, разновидно долен дел од тренерки нуди кадифен чувство и намерно испран изглед. Џебот со патент нуди безбедно складирање на мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови и џеб со патент
 • Ознака Jumpman
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи