на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight

код на производ: DQ4607-576
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Донесете спортски стил и удобност во вашата секојдневна облека со женските долни тренерки Nike Jordan Flight. Ткаенината од руно е удобна и робусна, идеална за релаксација после тренинг. Страничните џебови се идеални за складирање мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодено вклопување. Ознаката Jumpman дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Флис ткаенина
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL