на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Swoosh

код на производ: DX0564-010
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките долни тренерки Nike Swoosh носат моќни вибрации на Nike во секоја облека. Изработен е од меко руно и има просторно, опуштено вклопување. Спојте го со нашата Nike Swoosh Hoodie за комплетен, униформен изглед. Брусеното руно е меко и пријатно во контакт со кожата и ви обезбедува оптимална топлина. Опуштено низ колковите и бутовите, ова долен дел од тренерката ви дава безгрижен изглед. Мекиот еластичен појас со надворешна јамка ви овозможува целосно да го прилагодите на вашите потреби. Страничните џебови и еден со патент на задната страна обезбедуваат доволно простор за сите ваши основни работи.
Спецификација:

 • Машки долни тренерки – lifestyle
 • Ребрести еластични делови на нозете
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Страничен и еден заден џеб
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи