на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Mini Mixed Crystal Del Ray

код на производ: JCBB222004-181
7.890 MKD
7.890 MKD
4.734 MKD
Заштеда: 3.156 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JUICY COUTURE MINI MIXED CRYSTAL DEL RAY женските долен дел тренерки само на прв поглед изгледаат како обични тренерки. На втор поглед тие се многу повеќе од тоа. Мекиот и лесен материјал паѓа без да ве попречува во каква било активност. Пријатни и удобни како вашите омилени пижами, ве мами да се легнете на омилениот тросед. Сепак, не дозволувајте сјајот на цирконот на логото на брендот да остане скриен од очите на другите. JUICY COUTURE во својата колекција имаат горен дел од истата линија. Комбинирајте ги и истакнете го вашиот стил на спортска елеганција.
Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Рамен крој
 • Еластичен појас со јамка
 • Лого JC
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи