на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan 23 Engineered

код на производ: DV7683-010
5.890 MKD
5.890 MKD
4.712 MKD
Заштеда: 1.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и убавиот изглед, долните машки тренерки Nike Jordan 23 Engineered се подготвени за вас, без разлика што правите. Направен е од супер-меко брусено руно и има спортски детали како обликувани колена и преклопени шевови. Еластичниот појас околу струкот и токата ви овозможуваат целосно да го приспособите овој долен дел од тренерката. Брусеното руно е меко и мазно. Страничните џебови се одлично место за вашите основни работи.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Машинско перење
 • Материјал: 82% памук / 18% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи