на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials

код на производ: IA6480
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските тренерки на adidas Adicolor Essentials имаат стил кој зборува сам за себе. Како и да ја изразите вашата оригиналност, оваа тренерка ве поддржува со својот чист, минималистички стил. Можете да го комбинирате со пригушени бои или диви неонски нијанси. Само правете го она што прави да се чувствувате добро. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на нозете
 • 100% памук - француски фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL