на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas

adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece

код на производ: IA1250
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Доколку сакате да носите тренерки со се, долниот дел од женските тренерки adidas Essentials Fleece е решението. Со ова парче можете да комбинирате сè, од блејзер до предимензионирана маичка до класично, скроено парче облека. Високиот струк не само што обезбедува удобност, туку нуди уште поголема разновидност во начинот на кој можете да го стилизирате овој минималистички долен дел од тренерката. Ова е приказната на играта, па затоа ви предлагаме да го направите токму тоа. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Опуштен крој
 • Висок струк
 • Еластични делови на нозете
 • Предни џебови
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи