на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar

код на производ: IB1412
3.988 MKD
3.988 MKD
3.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Долните машки тренерки на adidas Adicolor Classics Superstar се добро позната гардероба во историјата на adidas. Како и сите добри работи, тој еволуираше и продолжува да биде омилен на Adicolor денес. Ова долен дел од тренерката јасно покажува зошто - има препознатлива силуета, вечно иконите на аdidas линии и логото на adidas Trefoil, за совршен допир на спортска носталгија. Изгледот остана прилично цврст со текот на годините, но едно нешто што се промени е ткаенината, која сега е направена од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL