на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA Долен дел тренерки T7 Aop
PUMA

PUMA Долен дел тренерки T7 Aop

код на производ: 537076-67
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Женските тренерки Puma T7 AOP го комбинираат најновиот тренд на лабаво вклопување со спортските елементи на брендот. Време е да додадете еден пар од овие широки панталони во вашата гардероба. Тие се направени од мешавина на меки и еластични, висококвалитетни материјали за да обезбедат единствено удобно искуство. Ова парче облека е идеално и за вежбање и за одмор. Високиот струк обезбедува одлична покриеност, а еластичниот појас нуди удобност и персонализирано вклопување. Има Т7 влошки на страничниот спој, а еластичниот струк е стегнат одвнатре. Технологијата Dry CELL ја отстранува влагата и ве штити од потење за време на вежбањето.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас
 • Висок струк
 • Извезено лого
 • Технологија на Dry Cell
 • Состав: 92% полиестер, 8% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи