на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics 3-Stripes

код на производ: IA4797
Šifra proizvođača: BVB18
3.988 MKD
3.988 MKD
3.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Опуштете се во машките тренерки adidas Adicolor Classics 3-Stripes. Ова парче совршено се комбинира со вашите омилени основи и е погодно за мрзливи денови или за трчање низ градот. Тенкиот фит крој му дава на овој елемент модерен и прилагоден изглед. Каде и да одите, меката руно ткаенина ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи