на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray

код на производ: JCAP180-237
5.790 MKD
5.790 MKD
4.053 MKD
Заштеда: 1.737 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture DEL RAY се долен дел женски тренерки со прави нозе и висок струк. Изработени се од мек и удобен плиш, а нивниот лежерен крој одлично ќе одговара на секоја фигура. Еластичниот појас со јамка ќе ви обезбеди совршено вклопување. Има задни џебови кои се прицврстуваат, додека предниот дел, на левиот џеб, е извезен со логото на JC. Во оваа тренерка ќе се чувствувате слободно и удобно, без разлика дали тренирате или уживате во дружењето со пријателите. Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Висок струк
 • Извезено лого
 • Предни и задни џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL