на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray

код на производ: JCAP180-237
5.790 MKD
5.790 MKD
4.632 MKD
Заштеда: 1.158 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture DEL RAY се долен дел женски тренерки со прави нозе и висок струк. Изработени се од мек и удобен плиш, а нивниот лежерен крој одлично ќе одговара на секоја фигура. Еластичниот појас со јамка ќе ви обезбеди совршено вклопување. Има задни џебови кои се прицврстуваат, додека предниот дел, на левиот џеб, е извезен со логото на JC. Во оваа тренерка ќе се чувствувате слободно и удобно, без разлика дали тренирате или уживате во дружењето со пријателите. Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Висок струк
 • Извезено лого
 • Предни и задни џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи