на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Juicy Mini Mixed Crystal Del Ray

код на производ: JCBB222004-101
Prosečna ocena:
7.890 MKD
7.890 MKD
5.523 MKD
Заштеда: 2.367 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JUICY COUTURE MINI MIXED CRYSTAL DEL RAY женските долен дел тренерки само на прв поглед изгледаат како обични тренерки. На втор поглед тие се многу повеќе од тоа. Мекиот и лесен материјал паѓа без да ве попречува во каква било активност. Пријатни и удобни како вашите омилени пижами, ве мами да се легнете на омилениот тросед. Сепак, не дозволувајте сјајот на цирконот на логото на брендот да остане скриен од очите на другите. JUICY COUTURE во својата колекција имаат горен дел од истата линија. Комбинирајте ги и истакнете го вашиот стил на спортска елеганција.
Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Рамен крој
 • Еластичен појас со јамка
 • Лого JC
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Љупчо Мирчески
   Љупчо Мирчески

   Фенци, ептен

   06.02.2023. 08:25

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL