на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Utility

код на производ: FB2191-258
6.090 MKD
6.090 MKD
4.263 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Искористете го секој предизвик од вашиот ден во машки карго панталони Sportswear Utility. Тие се направени од ткаенина што ја отстранува потта за да ве одржуваат свежи и суви. Повеќекратните џебови им даваат на овие секојдневни панталони допир на спортски стил со практична инспирација, истовремено нудејќи лесен пристап до сè, од клучеви до лесна закуска за вашата следна авантура.
Спецификација:

 • Стандардно вклопување
 • Dri-FIT
 • Странични и карго џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 58% памук, 40% полиестер, 2% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи