на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight

код на производ: DQ4607-234
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Донесете спортски стил и удобност во вашиот секојдневе стил, со Nike Jordan Flight женските долен дел тренерки. Fleece ткаенината е удобна и мека, идеална за релаксација после тренинг. Страничните џебови се идеални за складирање на мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодено вклопување. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Ткаенина од руно
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.236 MKD
  Заштеда 60%
  5.590 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  2.795 MKD
  Заштеда 50%
  5.590 MKD
  големина
  XS