на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech

код на производ: CU4495-687
6.790 MKD
6.790 MKD
6.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech се долен дел машки тренерки, за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот. Меката и мазна ткаенина од руно обезбедува пријатна совршена топлина, а заострен крој нуди голема слобода на движење. Високите ребрести делови на ногавиците го комплетираат изгледот, ги спречуваат несаканите поместувања и ги ставаат вашите нови Nike патики во преден план. Во џебот со патент, има внатрешен џеб кој овозможува клучевите, картичката или телефонот да бидат безбедно складирани а во исто време и на дофат на раката во секој момент. Еластичниот појас со учкур овозможува одлично вклопување и лесна персонализација. Овие Nike машки долен дел тренерки лесно се комбинираат со остатокот од гардеробата.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Џеб со патент
 • Внатрешен џеб
 • Тесен крој
 • Состав: 66% памук и 34% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  5.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL