на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech

код на производ: CZ2595-334
5.090 MKD
5.090 MKD
3.054 MKD
Заштеда: 2.036 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13Y
 • 10-11Y
 • 8-9Y
 • 7-8Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech се детски долен дел тренерки за тинејџерки кои нудат топлина во сите прилики. Искористете го максимумот за време на студените денови со овој топол долен дел тренерки изработени од врвно руно. Еластичниот појас овозможува овозможува лесно персонализирање. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања, навлегувањето на студениот воздух и им овозможуваат на вашите нови Nike патики да се истакнат. Страничниот џеб со патент сигурно ќе ги држи сите потребни ситници. Облечете ги овие долен дел тренерки, кои лесно можете да го усогласите со остатокот од вашата гардероба и уживајте во шетањето низ градските улици.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Ребрести манжетни
 • Џеб со патент
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  3.563 MKD
  Заштеда 30%
  5.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.563 MKD
  Заштеда 30%
  5.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL