на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA Долен дел тренерки Infuse
PUMA

PUMA Долен дел тренерки Infuse

код на производ: 536740-01
4.890 MKD
4.890 MKD
3.423 MKD
Заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
  M
 • S
  S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA Infuse е женска lifestyle тренерка со длабок струк. Кога ќе се одлучите за лежерен изглед кој ќе ве освои со својата удобност, ова парче облека е вистинскиот избор за вас. Високиот струк и еластичниот појас со тока ќе ја истакнат вашата одлична фигура. Нозете се шират, што ги прави исклучително удобни, а страничните џебови се тука за лесно и брзо складирање на сите потребни ситници без кои не излегувате од дома. Задниот џеб обезбедува дополнителен простор за складирање на мали предмети.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Висок струк
 • Еластичен појас со јамка
 • Широки ногавици
 • Џебови
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL