на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape
adidas

adidas Долен дел тренерки Cuffed Tape

код на производ: HM1532
4.588 MKD
4.588 MKD
2.753 MKD
Заштеда: 1.835 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
 • S
 • M
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Овој долен дел тренерки се карактеризира со врвна леснотија и целосна удобност. adidas Cuffed Tape женскиот долен дел тренерки ќе ви обезбеди оптимална сигурност и беспрекорна удобност. Неговиот висок струк изгледа совршено со спортски градник или кроп топ. Препознатливите три adidas пруги долж ногавиците ја покажуваат гордоста на вашиот бренд со секој чекор што го правите. Затоа, префрлете се во mode на максимална релаксација и препуштете се на удобноста на овие adidas долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Модел: regular fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Висок струк
 • Странични џебови со патент
 • Материјал: 100% памук француски фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL