на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Plush

код на производ: HL9448
4.888 MKD
4.888 MKD
2.933 MKD
Заштеда: 1.955 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако има едно нешто на кое секогаш можете да сметате, тоа е удобноста на adidas Adicolor Classics машките долен дел тренерки. Што е најдобро, удобноста не е единствено нешто што добивате од нив, бидејќи ви нуди и совршен стил. Вештачкиот велур ја презема одговорноста за тоа. Мазната, врвна ткаенина додава совршена доза на луксуз, без разлика со што ќе ја искомбинирате. Оваа ткаенина има и еластин, па без разлика како се движите (или не се движите), ќе се чувствувате удовно и пријатно.
Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки – lifestyle
 • Модел: loose fit
 • Полудлабок струк
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Предни џебови со патент
 • Материјал: 92% рециклиран полиестер / 8% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  5.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL