на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech

код на производ: CW4292-334
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1X
    1X
  • 2X
    2X
  • 2XL
    2XL
  • 2XS
    2XS
  • 3X
    3X
  • 3XL
    3XL
  • 4XL
    4XL
  • L
  • LG
    LG
  • M
    M
  • MD
    MD
  • NS
    NS
  • S
    S
  • SM
    SM
  • XL
  • XS
  • YLG
    YLG
  • YMD
    YMD
  • YSM
    YSM
  • YXL
    YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech се машки долен дел тренерки, дизајнирани за вистинско спортско задоволство. Овој долен дел со класичен крој зрачи со храбар атлетски стил, истовремено обезбедувајќи удобност и топлина. Направен е од голем процент на памук со врвен квалитет, тој носи удобност во контакт со кожата. Високите манжетни ја надополнуваат секоја ваша комбинација и ги истакнуваат вашите нови Nike патики во прв план. Џебот со патент овозможува брзо и безбедно складирање на клучевите и телефонот. Погодни се за слоевито облекување и лесно се одржува со перење во машина за перење. Nike Sportswear Tech се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски тип или едноставно го сакате неприкосновениот спортски стил.
Спецификација:

  • Машки долен дел тренерки
  • Класичен крој
  • Внатрешен џеб
  • Состав: 66% памук и 34% полиестер
  • Џеб со патент
  • Машинско перење

  • карактеристики вредност
    Категорија Долен дел тренерки
    Основната поделба Текстил
    Пол За жени
    Бренд NIKE
    Возраст За возрасни
    За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
    Trenutno nema komentara

    слични производи