на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE Долен дел тренерки Jordan
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan

код на производ: 95A716-023
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 12-13y
 • LG
  LG
 • 10-12y
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 8-10y
 • SM
  SM
 • 13-15y
 • 7-8y
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NIKE JORDAN се долен дел детски тренерки за помали момчиња инспириран од кошарката. Долниот дел од тренерката со класичен крој, ќе го придружува секој ден на вашите малечки од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Изработени се во класичен дизајн од супер-меко руно кое е меко однадвор а има нежна текстура одвнатре. Даваат чувство на пријатност, удобност и топлина. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Два странични џебови ќе ги држат сите ситници. Логото Jumpman јасно ја пренесува љубовта кон овој бренд на вашите момчиња. Дајте им на малите дневна доза JORDAN стил и удобност со овие долни тренерки.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за помали момчиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Лого на Jumpman
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи