на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA Долен дел тренерки Evostripe
PUMA

PUMA Долен дел тренерки Evostripe

код на производ: 849917-70
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 34
 • LG
  LG
 • 32
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 30
 • SM
  SM
 • 36
  36
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Како идеален спој на функционалност и мода, машките тренерки на Puma Evostripe се задолжителен дел од гардеробата оваа сезона. Ергономските линии на дизајнот на овој долен дел од тренерката ви овозможуваат целосна слобода на движење, додека технологијата dryCELL која ја отстранува потта од кожата обезбедува свежо и суво чувство. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува целосно прилагодување на вашите потреби. Два странични џебови со патенти се идеално место за сите ваши основни работи. Овој производ е направен од најмалку 20% рециклиран материјал со цел да се зачува животната средина.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Модел: slim fit
 • dryCELL технологија
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови со патенти
 • Материјал: 77% памук / 23% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи