на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird Primeblue

код на производ: HN5898
Šifra proizvođača: 51288
4.088 MKD
4.088 MKD
2.657 MKD
Заштеда: 1.431 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • S/M
 • M
 • M/L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Firebird Primeblue се класичен модел на долен дел тренерки за жени. Како срцето на adidas Originals, Adicolor ја слави моќта и автентичноста на adidas DNК, а исто така и вие кога ги носите. Оваа нова, Firebird верзија го задржува истиот изглед како и оригиналот, но е направена од рециклирани материјали. Овој производ е направен од Primeblue, рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Модел: regular fit
 • Еластичен појас
 • Предни џебови со патент
 • Primeblue
 • Материјал: 100 % рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.236 MKD
  Заштеда 60%
  5.590 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  2.795 MKD
  Заштеда 50%
  5.590 MKD
  големина
  XS