на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas Долен дел тренерки Camo Series
adidas

adidas Долен дел тренерки Camo Series

код на производ: HK2808
4.588 MKD
4.588 MKD
3.212 MKD
Заштеда: 1.376 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Camo Series се долен дел машки lifestyle тренерки, дизајнирани за ваше задоволство. adidas ветува дека ќе ве придружува во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил. Како и во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Шарениот camo принт го нагласува дизајнот, познатите 3-пруги истакнуваат на маскирните панели од страна, две класични вибрации се спојуваат во моќна комбинација на спортски дух. Удобниот памук и мекото руно обезбедуваат пријатност при целодневна употреба. Памучните adidas производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата, а страничните џебови со патенти безбедно ќе ги држат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на adidas стил и удобност со овој долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Еластичен појас
 • Camo принт
 • Три adidas пруги
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи