на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor

код на производ: HK7299
Prosečna ocena:
3.988 MKD
3.988 MKD
2.393 MKD
Заштеда: 1.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor се lifestyle машки долен дел тренерки кои носат одличен спортски стил и карактеристична удобност во вашето секојдневие. Тие се дизајнирани да обезбедат удобност и комфор во текот на денот. Направени се од тешко руно и ве загреваат во текот на студените, зимски денови. Трите adidas пруги од страна го задржуваат old school спортскиот стил. Trefoil логото ја покажува вашата љубов кон брендот, а ребрестите манжетни го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Овој производ е направен и од рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. Страничните џебови со патент се идеални за сите неопходни работи.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер
 • Три adidas пруги
 • Trefoil лого
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL