на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers
adidas

adidas Долен дел тренерки Rich Mnisi Joggers

код на производ: HC4468
Prosečna ocena:
4.788 MKD
4.788 MKD
2.873 MKD
Заштеда: 1.915 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ORIGINALS се долен дел женски тренерки, кои внесуваат необичен и привлечен изглед во вашиот стил. Овие тренерки се создадена во соработка со брендот adidas и познатиот јужноафрикански дизајнер Ричи Мниси. Бунтовниот оптимизам во судирот со забрзаната градска атмосфера копнее по светли бои и животински графики. Уникатните adidas 3 пруги се тука за совршена целина. Тренерката е изработена од рециклирани материјали, а особена удобност внесува меката мрежаста постава. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација

 • Долен дел женски тренерки за секојдневно носење
 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено е перење во машина за перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Elizabeta Shtrkova
   Elizabeta Shtrkova

   14.11.2022. 10:57

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL