на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear

код на производ: DM6552-010
5.790 MKD
5.790 MKD
4.632 MKD
Заштеда: 1.158 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Прославете ја вашата љубов кон спортот во долните машки тренерки Nike Sportswear. Нивната двојно плетена ткаенина дава врвно чувство што можете да го носите во текот на целата година. Инспирирана од неверојатни модели и тимски стилови дизајнирани за спортисти и персонал, неговата графика обезбедува ексклузивен изглед. Шевовите на колената и нозете промовираат поприроден изглед и нудат слобода на движење. Страничните џебови и големиот џеб со патент овозможуваат безбедно складирање на мали предмети. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови и голем џеб со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 71% памук, 29% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи