на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Zuma
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Zuma
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Zuma
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Zuma
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Zuma

код на производ: JCAP178-244
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ZUMA се женски долен дел тренерки. Тренерките се одликуваат со стандарден крој и еластични манжетни на рабовите. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите целосно на вашите потреби и желби. Можете да ги носите и во поелегантни пригоди бидејќи се максимално прилагодливи на секоја ситуација. Облечете ги новите омилени тренерки и започнете со нови победи.
Спецификација:

 • Женска тренерки
 • Еластични делови на ногавиците
 • Еластичен појас со учкур

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи