на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece

код на производ: DQ4312-222
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece машките долен дел тренерки ќе ве стоплат без да ви додадат тежина. Nike деталите даваат врвен изглед подготвен за секојдневно носење. Tech Fleece ткаенина со својот врвен изглед и лесна конструкција, обезбедува добра изолација. Двата легендарни Nike Tech џебови ги чуваат вашите основни работи безбедно. Банџи учкурите на ногавиците нудат можност да ги носите цврсто за да ја задржат топлината или да се отворат за да се овозможи проток на воздух.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Банџи учкури на ногавиците
 • Два Nike Tech џебови
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL