на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor 3-Stripes Cargo

код на производ: HK9689
4.488 MKD
4.488 MKD
4.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor 3-Stripes Cargo се машки долен дел тренерки направени од меко, топло руно. Ја зедовме класичната adidas тренерка и направивме некои промени. Со овие долен дел тренерки, познатото чувство кое го сакате е тука, како и препознатливите три adidas пруги и Trefoil логото - и двете се во контрастни бои. Но, потоа го стеснивме малку и додадовме неколку карго џебови. Овие долен дел тренерки ги направивме и од руно, што значи дека студеното време повеќе не е толку студено. Во нив ќе се чувствувате неверојатно добро. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

  • Машки долен дел тренерки
  • Модел: slim fit
  • Странични џебови
  • Карго џебови со патент
  • Прилагодлив еластичен појас
  • Материјал: 70 % памук / 30% рециклирано полиестерско руно
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
DOT
3.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL