на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant
NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant
NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant
NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant
NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant
NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jdg Essentials Smoke Dye Pant

код на производ: 45B325-X24
2.690 MKD
2.690 MKD
1.614 MKD
Заштеда: 1.076 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13Y
 • 10-11Y
 • 8-9Y
 • 14-15Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike ESSENTIALS SMOKE се долен дел тренерки за девојчиња кои се многу удобни. Класичниот дизајн носи врвна удобност. Мекиот памук дава чувство на мекост и удобност. Манжетните на нозете и еластичниот појас спречуваат какво било непотребно движење. Познатиот знак Nike Jumpman е незаменлив дел од оваа приказна. Невообичаените smoke графики ќе привлечат внимание. Овие долен дел тренерки се одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување.
Спецификација:

 • Состав: 57% памук, 38% полиестер, 5% еластин
 • Стандардно фит крој, за опуштено, лесно чувство
 • Дозволено е да се пере во машина за перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  3.054 MKD
  Заштеда 40%
  5.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.563 MKD
  Заштеда 30%
  5.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.563 MKD
  Заштеда 30%
  5.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL