на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Hydrenaline 2000

код на производ: NF0A7QEJ60P1
5.290 MKD
5.290 MKD
4.232 MKD
Заштеда: 1.058 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face HYDRENALINE 2000 се женски lifestyle панталони. Изработени се од 100% полиестер со DWR водоотпорна завршница и WindWallTM технологија за дополнителна заштита од ветер. Трите џебови и прилагодливиот појас придонесуваат и за естетиката и функционалноста на производот. Логото на левата нога го комплетира целокупниот изглед на панталоните.
Спецификација:

 • Женски панталони
 • Прилагодлив појас
 • DWR водоотпорен слој
 • WindWallTM технологија
 • Три џебови
 • Лого на левата ногавица
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи