на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection

код на производ: BV4089-126
3.790 MKD
3.790 MKD
2.274 MKD
Заштеда: 1.516 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essential Collection е женски долен дел тренерки што изгледа како да е создаден само за тебе. Направен е од густо руно во опуштен крој, давајќи ви топлина и удобност во текот на денот. Еластичниот појас ви помага да ги прилагодите овие тренерка на обемот на половината и ви дава чувство на удобност при движење. Има предни џебови, а на левата ногавица е извезен Swoosh знакот. Претежно се направени од памук, обезбедуваат меко чувство и лесно се одржуваат со перење во машина. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е модерно парче кое лесно ќе се вклопи во сите ваши комбинации на облека.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Предни џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: Памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи