на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Light

код на производ: NF0A4T1FJK31
4.690 MKD
4.690 MKD
4.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

North Face LIGHT машките lifestyle долен дел тренерки имаат класичен jogger дизајн, кој ќе ве задоволи секогаш кога ќе посакате удобност. Изработени се од мек памук за да ви даде посебна удобност. Ткаенината е прозрачна, и затоа овој долен дел тренерки се совршен избор за пролетните денови. Облечете ги и тргнете во вашите нови, дневни авантури.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  5.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL