на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear

код на производ: DD5913-010
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машките панталони Nike Sportswear се идеални за складирање на сите ваши потребни работи. Многу џебови ви дозволуваат да ги одложите сите ситници додека сте во движење. Изработени се од цврста, мазна ткаенина и имаат еластичен појас со патент. Лесно се комбинираат со друга гардероба, за поедноставен, но интересен стил.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Длабоки предни џебови
 • Задни џебови на преклопување
 • Карго џебови
 • Еластичен појас со патент
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL