на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sport Dna

код на производ: 95B168-U1A
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Jordan Sport DNA детските долен дел тренерки за тинејџери се совршени за спортување, прошетка или дружење со пријателите. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува удобно вклопување додека џебовите ги чуваат вашите ситници безбедни. Дискретното Jumpman лого го истакнува вашиот спортски дух.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Jumpman лого
 • Печатени панели
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.553 MKD
  Заштеда 35%
  2.390 MKD
  големина
  4
  6
  7