на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials
NEW BALANCE

NEW BALANCE Долен дел тренерки Uni-ssentials

код на производ: UP21500-BK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Balance Uni-ssentials унисекс долниот дел тренерки нудат израз на класичниот New Balance стил, но без дефинирање на полот. Се карактеризираат со ултра удобна ткаенина, еластичен појас и еластични делови на ногавиците. Удобноста и добриот изглед пред сè.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 280g гранцуски фротир, 60% памук, 40% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни