на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece

код на производ: DM6453-010
7.690 MKD
7.690 MKD
7.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece машки lifestyle долен дел тренерки наменети за сите кои сакаат удобност и пријатност за време на одмор и физички активности. Tech Fleece обезбедува импресивна топлина и возвишен изглед без додавање на непотребна тежина или волумен. Малку се стеснуваат во нозете и ги носат вашите Nike патики во прв план, додека се малку пошироки во бутовите и со дополнителен панел меѓу нозете овозможуваат движење без пречки. Товарниот џеб на десната нога е направен од комбинација на Tech Fleece и водоотпорна ткаенина. Рачните џебови овозможуваат брзо складирање на вашите мали предмети. Еластичниот појас со врвка за повлекување го подобрува приспособувањето и овозможува лесно персонализирање. Лесно се одржува со перење во машина, а логото на Nike јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Товарни и странични џебови
 • Fleece технологија
 • Лого на Nike
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  5.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL