на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas Долен дел тренерки Camo
adidas

adidas Долен дел тренерки Camo

код на производ: HF4878
4.688 MKD
4.688 MKD
3.282 MKD
Заштеда: 1.406 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Започнете да се загревате пред да стигнете во теретана со овие топли adidas CAMO машки долен дел тренерки. Camo деталите привлекуваат внимание каде ѝ да одите. Можете да ги носите во кул денови пред и после спортски активности или за време на секојдневните активности. Удобната ткаенина го подготвува вашето тело и мускули за напорите што претстојуваат, а потоа ги наградува со удобност и комфор. Изработен е од мек материјал богат со памук, кој е комбиниран со рециклиран полиестер. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на adidas за отстранување на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа акција и придружете се на тимот на adidas со adidas CAMO долен дел машки тренерки.
Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки – lifestyle
 • Slim fit крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Заден џеб
 • Primegreen
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL