на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential Collection

код на производ: BV4089-738
Prosečna ocena:
3.790 MKD
3.790 MKD
2.653 MKD
Заштеда: 1.137 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essential Collection се женски долен дел тренерки. Направени се од густо, ситно брусено руно во секојдневен крој, давајќи ви топлина и удобност во текот на денот. Еластичниот појас ви помага да ги прилагодите овие тренерки на обемот на половината и ви дава чувство на удобност при движење. Има предни џебови, а на левата нога е извезен Swoosh знак. Направени се од големо количество на памук и лесно се одржуваат. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е разноврсно парче кое лесно и се вклопува во вашите комбинации на облека.
Спецификација:

 • Долен дел женски тренерки
 • Предни џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Александра
   Александра

   14.05.2023. 23:22

  слични производи