на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas Долен дел тренерки Primeblue
adidas

adidas Долен дел тренерки Primeblue

код на производ: HF1992
Prosečna ocena:
4.088 MKD
4.088 MKD
2.862 MKD
Заштеда: 1.226 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
 • S
 • M
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Primeblue се долен дел lifestyle женски тренерки инспирирани од спортот. adidas ветува дека ќе ве придружува во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил. Како и во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Primeblue содржи Parley Ocean Plastic™ кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Комбинацијата на материјали од кои е направен овој долен дел дава чувство на пријатност и удобност. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата, а страничните џебови со патенти безбедно ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. adidas логото јасно ја истакнува вашата љубов кон овој светски бренд. Добијте ја вашата дневна доза на adidas стил и удобност со овој долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Состав: 50% памук, 43% полиестер и 7% еластин
 • Еластичен појас
 • Parley Ocean Plastic™
 • adidas лого
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Violeta
   Violeta

   Kvalitet

   17.03.2023. 14:53

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL