на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential

код на производ: DQ5098-609
Prosečna ocena:
3.790 MKD
3.790 MKD
2.274 MKD
Заштеда: 1.516 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essential се долен дел женски тренерки што ве загрева совршено, без да чувствувате дополнителна тежина. Освежете го спортскиот стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Лесната фротир-ткаенина со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност при носењето. Еластичниот појас со врвка овозможува да ги прилагодите по ваша желба.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Елена
   Елена

   18.03.2023. 17:23

  слични производи