на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT
Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT

Долен дел тренерки ESSENTIALS PANT

код на производ: HG3904
Šifra proizvođača: JKZ48
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Совршени тренерки исполнуваат три суштински критериуми: удобност, стил, леснотија. Овој adidas долен дел тренерки има минималистички дизајн и пријатен материјал за да се чувствувате добро додека се движите или мирувате. Со купување на производи од паму, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад.

Спецификации:

  • Slim fit
  • Еластичен појас
  • 70% памук, 30% рециклирано полиестерско руно
  • Тешка ткаенина
  • Странични џебови
  • Ребрести манжетни
  • Руно
  • Иницијатива за подобар памук
  • Боја: Црвена
  • Код на производ: HG3904

слични производи